Video jsme realizovali od návrhu scénáře přes nakreslení jednotlivých postaviček, jejich rozhýbání, až po konečný mastering zvuku a obrazu v rekordním termínu jednoho týdne.
Fotodokumentace z natáčení filmu Petra Horkého o muži, který si už 75 let denně píše deník...
HairClinic - série tv reklam vyrobených ve spolupráci s agenturou Fast Forward
Hey.sk - série tv reklam vyrobených ve spolupráci s agenturou Fast Forward
Produktové video pro společnost IReSoft, včetně produktové znělky. Kompletní realizace na klíč, včetně natáčení, animací a střihu.
Tančiareň - Slovenské národné divadlo Bratislava.
Mobilin - reklamní spot vyráběný ve spolupráci s ageturou Fast Forward.
Vrahem z povolání - kompletní vizuální komunikace pro filmový dokument

Vítejte na stránkách HD Production

Jak už název HD (High Definition) napovidá, děláme pro vás práci v nejvyšší možné kvalitě. K vaší největší spokojenosti, přesto citlivě a cíleně, s ohledem na vaše možnosti.

Váš cíl je i naším cílem a proto vždy zvolíme optimální formu prezentace s nejefektivnějším využitím finančních prostředků. Spolupráce s vámi bude pečlivě plánovanou cestou k dokonalosti výsledné realizace, čemuž podřídíme veškeré dílčí úkony. Dodržujeme termíny, nepřekračujeme předem dohodnuté ceny. Využíváme dlouholeté zkušenosti, moderní technologické postupy a pravidelné aktualizace legálně pořízeného softwaru.

V oblasti reklamy, propagace, public relations umíme a děláme vše:

Audio

rozhlasová reklama, komentáře do dokumentů a image filmů, dabing dokumentů, reklam a filmů do libovolných jazyků, finální mix a mastering, autorská hudba, hlasy do telefonních automatů, úvodní komentáře na konference, ozvučení akcí, nastavení a kontrola zvuku podle nových norem ITU R128.

Video

TV reklama, produktová videa, filmy pro televizi i kina, televizní pořady, video pro webovou prezentaci, animace, hudební videoklipy, výukové filmy, záznamy a spoluorganizace eventů, konferencí, školení, internetový stream, live přenosy

Foto

fotografické služby, portrétní fotografie, produktová fotografie, reportážní fotografie

Grafika

návrh nového loga, grafický manuál, tvorba obrazů k animaci.

Internet

design a výroba webových stránek, zajištění webhostingu, správa vašeho webu, zajištění administrátorského prostředí k samostatnému spravování obsahu webu, příprava a provoz e-shopu.

Copywriting

reklamní texty, reklamní slogany, scénáře, texty pro webové použití, jejich tvorba či úprava, zapracování do webové prezentace či tištěných materiálů.

Tisk

příprava katalogů, tištěných prezentací, velkoplošného tisku, podkladů pro signmaking.

Posoudíme vaše potřeby – tak se nejlépe vyhnete zbytečným výdajům.

Navrhneme možná řešení a dle vašich možností a představ je zrealizujeme. Připravíme a uskutečníme nejvýhodnější mediamix.

Barvy nočního času

Vybrané reference