WWW prezentace

Dnes už asi neexistuje firma bez vlastních webových stránek. Tím důležitější je, aby právě vaše stránky zaujaly na první pohled, přičemž musí být také uživatelsky příjemné, funkční a přehledné, zároveň v souladu s vaší firemní grafikou a užitečné pro zákazníka. O to se postará naše grafika, fotografie, videa, audia či copywriting.

 • Příprava a provoz e-shopu


  Ať už chcete příležitostně prodat některý z vašich domácích výrobků, nebo vytvořit velký obchod s mnoha položkami, navrhneme vám nejlepší řešení. Postaráme se o přípravu e-shopu pro sektor B2B či B2C dle vašich potřeb, poradíme s marketingem a zajistíme bezporuchový provoz internetových stránek. Synchronizace s vaším redakčním a informačním systémem, stejně jako s účetním programem je samozřejmostí.

 • Webhosting


  Pro vaše internetové stránky najdeme nejlepší formu webhostingu, tak abyste dosáhli vámi požadovaného poměru cena / výkon.

 • Správa webových stránek


  Internetové stránky nejen vytvoříme, ale budeme o ně i pečovat. Pravidelná aktualizace informací, odstraňování zastaralých, přepracování textů, změny grafiky či celkového designu firmy, to jsou starosti, které za vás vyřešíme. Váš web můžeme spravovat komplexně, nebo vám poskytneme takový redakční systém, který umožní provádět aktualizace vám samotným, a to bez nutnosti práce se zdrojovým kódem. A samozřejmě se postaráme i o reklamu na vaše stránky či e-shop, například na Facebooku, YouTube či Google.


Copywriting


Připravíme texty na jakékoliv téma v určeném rozsahu ke každému použití. Samozřejmostí pro nás je správné použití jazyka.

 • Scénáře


  Pro audio či video reklamu, ať už má být použita ve sdělovacích prostředcích či na internetu, jako základ připravíme scénář, který po vašem schválení zrealizujeme.
  Stejně tak pro filmy, TV či rozhlasové pořady je základem profesionální scénář, který zpracujeme dle vašich požadavků.

 • Psané texty


  Napíšeme nebo upravíme texty pro jakoukoliv vaši publikaci – letáky, katalogy, časopisy, ročenky, webové prezentace.

  Vytvoříme reklamní slogan pro vaši firmu i pro vaše jednotlivé produkty a služby. Následně jej zpracujeme graficky, případně ve zvukové či animované podobě.


Marketingová komunikace


Zajistíme vaši marketingovou komunikaci po všech stránkách. Posoudíme vaše potřeby i možnosti a na základě analýzy navrhneme možná řešení.

 • Posouzení potřeb a možností


  Proč si máte nechat mluvit do marketingové komunikace od někoho jiného? V zásadě jsou dva důvody:

  1. Pokud se vaše firma nezabývá například elektrikářskými pracemi, neděláte si sami elektrické rozvody. Jistě jste dobří ve vašem oboru, na marketing či reklamu máte právě nás.

  2. Máme pohled zvenčí – jsme blíže k pozici vašich potenciálních zákazníků, než k postavení odborníků na váš obor, proto leckdy dokážeme lépe posoudit, jak byste měli komunikovat vaše služby a výrobky.

 • Mediamix


  Po posouzení vašich potřeb a možností a konzultacích s vámi navrhneme, jakých prostředků by bylo nejlépe použít ke komunikaci. Vymyslíme a zrealizujeme rozhlasovételevizní reklamní spoty, grafické návrhy inzerce do tisku, na billboardy či letáky a plakáty, reklamní bannery pro internetové použitíPR texty pro katalogy nebo jakékoliv jiné nosiče vašeho reklamního sdělení. Následně společně s vámi určíme, jaká média je nejlépe použít pro vaši cílovou skupinu. Každé noviny, každá televize, každé rádio a každý webový portál má svou cílovou skupinu a naším úkolem je zajistit, aby se jeho publikum a vaše potencionální klientela co nejlépe shodovaly.

 • Nasazení


  Jste li rozhodnuti, jaká média pro vaši marketingovou komunikaci použijete, je ještě potřeba rozhodnout o počtu, době a délce nasazení. Ať se jedná o reklamu televizní, reklamu rozhlasovou, tištěnou, nebo internetovou, její cena se vždy odvíjí od těchto parametrů. I v této oblasti vám nejen poradíme, ale vzhledem k našim zkušenostem a dlouhodobým vztahům také zajistíme nejvýhodnější realizaci mediamixu.


Nejnovější realizace v sekci WWW prezentace