o nás

V roce 1993 si po stovce obchodních schůzek objednal výrobu reklamy do rádia první klient. Zakázku nakonec nezaplatil, ale další zákazníci už většinou ano. A dál to bylo jako obvykle, příběh HD Production se podobá mnoha jiným. Pro nás je nejdůležitější, že můžeme svobodně pracovat a spolu s našimi klienty růst. Navzdory politické a společenské situaci, finančnímu i jiným úřadům, hromadám předpisů nebo zatraceně krátkým termínům nás práce baví. Klienti nás inspirují, společně tvoříme zase jejich příběh a dáváme o něm vědět jejich zákazníkům a obchodním partnerům. 

Image

Dan Marek

audio, video
dan@hd-production.cz
Image

Tomáš Picka

grafika, web, foto
tomas@hd-production.cz
Image

Tomáš Marek

video, kreativa
tom@hd-production.cz

co říkají naši klienti

Zapomenout při práci, že vlastně pracujete, se nestává často. Ovšem s HD Production skoro pravidelně. Jsou profesionální, kreativní, spolehliví… a navíc ohromně milí a pozitivní. Pokud vám kromě výsledku záleží i na cestě k němu, mohu je doporučit. Promiňte: musím!

Petr Vávra jednatel Claim Creative Communication s.r.o.

Po téměř desetileté kontinuální spolupráci považujeme HD Production za plně profesionálního a v maximální míře spolehlivého dodavatele. Kvalita odvedené práce je plně srovnatelná s velkými studii, oproti nimž nám a našim klientům umí nabídnout výrazně flexibilnější přístup a rozumné náklady. Je pro nás klíčové pracovat s partnery, na které se můžeme plně spolehnout – jen tak dokážeme udržet spokojenost našich klientů, která je pro naši práci prioritou.

Daniel Olszyna jednatel CONCEPT LINE s.r.o.

HD Production je náš dodavatel již několik let, spolupráce je bezproblémová a operativní. Dodržování dohodnutých termínů zakázek je samozřejmostí. Kvalita a flexibilita jsou jejich hlavními devizami.

Pavel Marek jednatel MARCO reklamní agentura, spol. s r.o.

Naše ocenění

S klienty spolupracujeme nejraději dlouhodobě, ale rozsah spolupráce záleží na konkrétních potřebách a přáních.