Tvorba www stránek

Kvalitní webová prezentace je klíčová pro úspěch firmy v moderním světě. Firemní i soukromé internetové stránky musí být přehledné, uživatelsky přívětivé, bezchybně funkční, dobře komunikovat s vyhledávači, být v souladu se SEO. Navrhujeme weby už dlouho a stále sledujeme moderní výtvarné i technické trendy.

Firemní web

Postaráme se o vaši webovou prezentaci od registrace domény, webhostingu, návrhu struktury a obsahu až po copywriting, výběr fotek a grafiky nebo zpracování vašich konkrétních přání. Vždy dbáme na estetickou i obsahovou kvalitu a efektivní provoz.

Příprava a provoz e-shopu

Ať už prodáváte domácí výrobky, nebo chcete vytvořit velký obchod s tisíci položkami, navrhneme vám nejvhodnější řešení. Zajistíme bezporuchový provoz, synchronizaci s vaším účetním nebo informačním systémem a poradíme s marketingem.

Správa webu

Internetové stránky pro vás nejen vytvoříme, ale pokud nemáte čas pracovat s redakčním systémem, budeme o ně i pečovat. Podle vámi odsouhlaseného plánu budeme pravidelně aktualizovat informace, texty, grafiku či celkový design.

S klienty spolupracujeme nejraději dlouhodobě, ale rozsah spolupráce záleží na konkrétních potřebách a přáních.