video a audio produkce

Potřebujete dlouhodobý a chytrý obsah na sociální média? Taktickou rozhlasovou kampaň? Krásný image film o své firmě? Nebo prostě hledáte zaměstnance? Společně s vámi budeme hledat řešení přesně podle vašich představ, aby výsledek odpovídal svému účelu a vašim požadavkům.

Máme vše, co očekáváte:

  • rozsáhlou databázi ruchů a originální hudby
  • vlastní voicecasting českých, slovenských, německých, maďarských, anglických a amerických spíkrů - talentované a spolehlivé spolupracovníky pro větší projekty (copywritery, art directory, vizážistky, kameramany a další)
  • pracujeme na na legálně pořízených softwarech BlackMagic, Adobe a Apple
  • natáčíme na kamery a fotoaparáty s rozlišením 4K BlackMagic a Nikon
  • využíváme dron s oficiální pilotní licencí vybavený kamerou Hasselblad
  • disponujeme techologií pro mix zvuku Dolby AC3 digital

TV a online video reklamy

Reklamní spoty mají velký potenciál a jsou důležitým komunikačním kanálem. Na základě vašeho zadání připravíme scénář, zajistíme herce, lokace, režii a další produkci. V postprodukci vše vyladíme: střih, finální mix, ruchy, požadované formáty podle technických norem.

Firemní videa

Možnosti video obsahu pro podnikání jsou nekonečné. Image film představí vaši firmu a hodnoty, které vyznáváte, v produktovém videu názorně vysvětlíte všechny vychytávky a přednosti výrobku. A nové lidi efektivně seženete dobrým a výstižným náborovým videem.

Záznamy akcí

Natočíme pro vás firemní akce, semináře, školení, sportovní nebo hudební eventy, konference, workshopy nebo časosběr výstavby nové budovy. Náladu, styl a formát vytvoříme společně podle vašich představ a vhodnosti k vybranému tématu a použití.

Televizní pořady

S českými a slovenskými televizními stanicemi spolupracujeme dlouhodobě, známe jejich požadavky na technickou a i obsahovou kvalitu. Podle vašeho námětu a scénáře vyrobíme kvalitní dokument i hraný film a zpracujeme jej v nejvyšší kvalitě podle aktuálních norem.

Rozhlasové reklamy a podcasty

Pro vaši taktickou i brandovou kampaň připravíme scénář, zajistíme herecké obsazení, hudbu i ruchy, natočíme v našem studiu. Zvukový mix, střih i finální úpravy po vašem schválení převedeme do technicky korektního formátu a nasadíme do médií.

Lokalizace, dabing, komentáře

Ať už potřebujete lokalizovat nadnárodní reklamu, natočit komentář k filmu či videu, hlas do telefonní ústředny nebo zvuk na webové stránky, vše zajistíme v několika jazycích a spolu s vámi upravíme co do jazykové a věcné správnosti.