Grafika & animace

Navrhneme pro vás nejen logo, grafiku letáku, katalogu nebo třeba webových stránek, ale nejraději pro vás uděláme komplexní vizuální styl, který vás vystihne, autenticky vyjádří vaše hodnoty, charakter a myšlenky. Budete to vy, vaše cíle a postoje, vaše firemní kultura.

Grafické návrhy firemního stylu

Nejde jen o hezké logo, vaši grafickou značku. To vám samozřejmě vytvoříme, ale bude jen základem pro celý výtvarný styl vaši firmy a přehledný grafický manuál. Z něj vyjdeme při návrzích vizitek, letáků, polepů aut nebo interiéru, katalogů a celkové komunikace.

2D a 3D vizualizace

I to, co ještě neexistuje, můžete zákazníkům ukázat. Vizualizaci připravíme dle vašich představ, návrhů a plánů, ať už chcete 2D či 3D zobrazení. Ideální pro architektonické záměry, nové výrobky, exteriér i interiér, výtvarné pojetí či rozvržení prostoru.

Animace

Rozhýbat umíme vaši internetovou reklamu, stejně jako vaše výrobky a služby. Pokud si nedokážete představit jak, nevadí – na to jsme tu my. Můžeme představit vaše produkty i vizuální styl vaší firmy v pohybu. Třeba i za použití 3D animace.

S klienty spolupracujeme nejraději dlouhodobě, ale rozsah spolupráce záleží na konkrétních potřebách a přáních.