BUDOVÁNÍ ZNAČKY & STRATEGIE

Každý příběh je zajímavý. A každý míří k úspěchu svou vlastní cestou. Dlouhodobou spolupráci vždy začínáme poznáním představ klienta a podrobnou analýzou jeho potřeb. Z ní pak vyjdeme při zpracování optimálního návrhu pro brand building, marketingovou nebo business strategii.

JAK TO FUNGUJE?

Společně se podíváme, jaký je trh, na němž chcete uspět, v čem je vaše konkurence dobrá i naopak špatná, jaké jsou přednosti i slabiny vašeho plánu nebo podnikání, jak si stojí vaše značka. Budeme se podrobně věnovat vaší marketingové komunikaci, zanalyzujeme váš web i ostatní součásti marketingového mixu. Výsledkem bude konkrétní a praktický marketingový plán, který bude zahrnovat všechny potřebné součásti vašeho efektivního marketingu: od dlouhodobější strategie budování značky a kreativního konceptu, přes návrhy PR komunikace a témat pro média, až po jednotlivé komunikační nástroje (online marketing - web a SEO, sociální sítě včetně obsahu, PPC, remarketing; inzerce a reklamy; eventy i interní marketing).

analýza

Pečlivá analýza pro nás není nuda! Je to naopak skvělý začátek pro plánování marketingu. Díky dostatku informací můžeme efektivně plánovat a cílit komunikační aktivity, optimalizovat je a vylepšovat.

STRATEGIE

Konec nahodilé a ve výsledku drahé komunikaci. Dlouhodobá strategie vám firemní komunikaci nejen sjednotí a obsahově vyladí na pohled, ale bude především praktickým návodem při vytváření konkrétních aktivit.

BUDOVÁNÍ ZNAČKY

Odborný termín brand building znamená, že o svou značku pečujete. Pomůžeme vám najít ideální pozici vaší značky na trhu, její styl a osobnost, budeme budovat vztahy se zákazníky i obchodními partnery.

S klienty spolupracujeme nejraději dlouhodobě, ale rozsah spolupráce záleží na konkrétních potřebách a přáních.