MARKETING & KOMUNIKACE

Kvalitní a jasná komunikace vás odliší od konkurence, přiláká nové zákazníky a upevní vztahy s těmi již získanými. Díky komplexní strategii a marketingovému plánu spolu můžeme začít pracovat na plnění vašich konkrétních požadavků a cílů. Nápady a myšlenky kreativně proměníme ve fungující kampaně v nejvhodnějších médiích s měřitelnými výsledky. Budeme vás průběžně zásobovat nápady a tématy. Nastavíme online inzerci, kterou budeme průběžně optimalizovat, napíšeme pro vás texty na firemní webové stránky či blog, na letáky i do katalogu výrobků, vytvoříme grafické návrhy inzerce, webu nebo brožur, zorganizujeme akce pro zákazníky i zaměstnance. Bez ohledu na to, co si vyberete nebo budete chtít, vždy je naším cílem spokojený a úspěšný klient.

OFFLINE & ONLINE

Naplánujeme a vytvoříme pro vás PPC kampaně ve vyhledávačích i na sociálních sítích, elektronické newslettery, uděláme web i SEO, vytvoříme klasické kampaně v tisku, TV i rádiu.

CONTENT MARKETING

Budeme pro vás spravovat vaše profily na Facebooku, Instagramu, Twitteru nebo LinkedInu, zajistíme influencer marketing, napíšeme blog, vytvoříme videa nebo fotografie.

EVENTY & PR

Zorganizujeme vaši firemní akci pro zákazníky, obchodní partnery i zaměstnance, společně budeme budovat vztahy s médii, navrhneme vám témata ke komunikaci.

Zní to pěkně, ale na tohle všechno nemáte čas? Poskytneme vám naše znalosti a staneme se pro vás externím marketingovým oddělením.

S klienty spolupracujeme nejraději dlouhodobě, ale rozsah spolupráce záleží na konkrétních potřebách a přáních.