Fotografie

Zhotovíme pro vás profesionální a vysoce kvalitní fotografie, mnohostranně využitelné pro veškeré představitelné materiály: inzerci nebo reklamy, letáky, katalogy, brožury, plakáty, polepy, billboardy a další firemní tiskoviny, na web či pro další grafické účely. Fotíme kdekoliv je nutné a vhodné, klidně i ve vaší výrobní hale, kanceláři nebo jiné provozovně, v ateliéru, v exteriérech. Ať už výsledkem mají být perfektní produktové fotky, portréty zaměstnanců nebo reklamní fotografie, zaslouží si pečlivou přípravu a maximální soustředění při snímání. Používáme nejmodernější fullframe fotoaparáty Nikon se škálou objektivů a profesionální osvětlovací techniku. Fotografiím věnujeme v postprodukci stejně intenzivní pozornost, aby výsledkem byl živý a autentický snímek.

Image

Velkoplošná panoramata: přírodní scenérie, města, památníky, individuální požadavky.

Nejmodernější technologie zpracování exkluzivní autorské fotografie v limitovaném počtu, na speciální strukturované textilní tapetě, plnost barev ve vysoké kvalitě, ekologické, zdraví neškodné lepidlo, tvarově i barevně stálé, dlouhá životnost.

Až 7x3,1m na jednom listu fólie bez spojů. Unikátní řešení s minimem spojů a nerušeným vizuálním efektem.

Moderní trend – stěna s designovým fotoobrazem, pouze kusová produkce, možnost výhradní realizace pro jediného zákazníka.

Přejít na exkluzivní fototapety
Image

Exkluzivní fotoobrazy: přírodní scenérie, města, památníky, individuální požadavky.

Nejmodernější technologie zpracování exkluzivní autorské fotografie v limitovaném počtu, tisk přímo na Kappa plast desku, plnost barev ve vysoké kvalitě, dlouhá životnost, vysoce kvalitní rámy Nielsen.

Velikost až 100x67cm. Pokud máte zájem o jinou velikost, napište 🙂

Moderní trend – stěna s designovým fotoobrazem, pouze kusová produkce, možnost výhradní realizace pro jediného zákazníka.

Přejít na exkluzivní fotoobrazy

S klienty spolupracujeme nejraději dlouhodobě, ale rozsah spolupráce záleží na konkrétních potřebách a přáních.