Nebojte se online eventů

Nebojte se online eventů

Zpět na přehled novinek

Profesionální online eventy

Nezůstávejte pozadu a rozšiřte své podnikání do online prostředí. Předveďte svým zákazníkům, kolegům nebo obchodním partnerům nové produkty a nápady, firemní prezentace, školení a vše, co jde, virtuálně. Poskytneme vám profesionální technické i kreativní zázemí.

Jak to uděláme?

Vytvoříme spolu s vámi profesionální produkci s více kamerami pro živé vysílání na YouTube nebo Facebooku. Na Skype, Zoomu nebo dalších aplikacích vám pomůžeme prezentovat, školit nebo i bavit klienty. Naše přenosové zařízení Blackmagic Design Atem Mini Pro ISO společně se střihovým programem Blackmagic DaVinci Resolve a kamerami Blackmagic Pocket Cinema Camera 4K umožňuje pohodlně přepínat mezi 4 vstupy videokamer s vysokým rozlišením obrazu. Připojení počítače s prezentací v aplikaci PowerPoint je samozřejmostí. Integrovaný systém Digital Video Effect procesor (DVE) umožňuje použít oblíbenou kompozici obraz v obraze nebo dokonce klíčování moderátora přímo do obrazu. Ideální pro oživení komentářů k prezentacím. Živé vysílání obohatíme grafikou, titulky, obrázky, logem, tabulkami, čímkoliv, co je lepší ukázat než vysvětlovat.

platformy

Ano, víme. Lepší ukázat než vysvětlovat. Nechce se vám číst? Mrkněte na naše video. Natočili jsme vám všechno pěkně přehledně. Stačí kliknout.

Live vysílání i záznam

Živý přenos můžete současně streamovat prostřednictvím YouTube, Facebooku i jiných platforem. Nastavíme více úhlů kamer i s detailními záběry, do vysílání i záznamu můžete vložit prezentace PowerPoint, naklíčovanou osobu, přehrávání videoklipů, webových stránek nebo podkladovou hudbu a grafiku. Přepínání probíhá v reálném čase. Vše se také průběžně nahrává a záznam potom můžeme upravit v postprodukci podle vašich přání. Zaznamenáme i dlouhé nahrávky v kodeku H.264 se zvukem AAC. Lze i vzdáleně spustit nahrávání na externí kamery Blackmagic a uložit záznam v plném rozlišení ve formátu Blackmagic RAW 4K k pozdější finalizaci projektu.

ovládání ze 4 počítačů

Rozdělení ovládání z více počítačů

Kouzlo postprodukce

Dokážeme zaznamenat naráz pět samostatných video streamů ze všech vstupů i nahrávání sestříhaného programu. Použité grafické soubory jsou uloženy zároveň s video soubory, které obsahují metadata, jako je synchronizovaný časový kód a čísla kamer. Také zvuk lze profesionálně remixovat. V postprodukci doladíme střih, přechodové efekty, grafiku i barevné tónování (korekci barev). To vše ve 4K rozlišení.

Mix zvuku

ATEM Mini je vybaven plnohodnotným osmikanálovým mixážním pultem Fairlight s možností nastavení zpoždění, aby bylo možno precizně synchronizovat zvuk mikrofonů se zpožděným obrazem z kamer. Součástí ovládacího software je i možnost zapojení equalizérů a dynamických procesorů jako exciter, compressor a limiter separátně pro každý kanál. 

Přehledné uživatelské rozhraní

Vstupy kamer a výstup do monitoru umožňují vysokorychlostní připojení přes HDMI konektory, záznam přes rychlý USB-C konektor. Systém dovoluje současné ovládání až čtyřmi počítači současně, pro přehlednější práci s jednotlivými nastavením podle televizních profesí – zvukař, střihač, grafik atd. Profesionální multiview náhled umožní vidět všechny 4 video vstupy, plus náhled a výstup programu na jedné televizi nebo monitoru. Každý pohled kamery obsahuje indikátory záznamu, abyste věděli, kdy je který zdroj vysílán, stejná informace se přenáší i na dispej kamer, aby kameraman měl informaci, kdy je jeho kamera ve vysílání. Každý vstup má také možnost vlastního pojmenování a indikátory úrovně zvuku. Zobrazuje se i přehrávač médií, abyste věděli, která grafika je vybrána. Multiview náhled ukazuje i stav média pro nahrávání, streamování a zvukový mixér Fairlight.

multikamerový náhled

Monitor ovládání s multikamerovým náhledem

Ovládání kamer

Kamery Blackmagic Pocket Cinema Camera 4K a 6K mohou fungovat jako studiové kamery s ovládáním přes HDMI připojení. To znamená, že můžete ovládat nastavení kamer i barevné korekce na dálku, přímo z Atem rozhraní. Lze měnit nastavení ISO a odstínu barev, clonu a dokonce i  ostření. Rozhraní pro korekci barev nám umožní přidat atraktivní filmový vzhled videa do vaší živé produkce.

 

Chcete skvělou online akci? Ozvěte se nám!

Vyhovuje vám spíše dlouhodobá a pravidelná spolupráce nebo bychom vám mohli pomoci na jednotlivém projektu?