Přestěhovali jsme se

rezie ve studiu

Přestěhovali jsme se

Zpět na přehled novinek

Do nového!

Máme za sebou velmi intenzivní měsíce. Krizovou přestávku jsme využili k budování nového zázemí. Stěhovali jsme, stavěli, zapojovali a ladili studio, ateliér na natáčení i focení a střižny. Kávovar už je také na místě.

Na nové adrese Filipínského 59 v Brně Židenicích máme připraveno zbrusu nové studio pro nahrávání hudby i mluveného slova. Díky skvělému technickému vybavení můžeme zajistit prvotřídní zvukový mix a mastering pro filmy nebo přípravu zvuku do televizního formátu EBU R 128, natáčet komentáře k filmům, firemní videa a reklamy, adaptace a lokalizace reklamních spotů nebo podcasty.

V ateliéru jsme počítali nejen s focením, ale i natáčením videa. A protože zvuk ve videu považujeme za stejně důležitý jako obraz, nešetřili jsme energií na akustických úpravách ani tady. Několik variant pozadí a kvalitní osvětlení máme taky. Připravena je i naše špičková technika: kamery Blackmagic a Panasonic s rozlišením 4K, foťáky Nikon, mikrofony AKG a Rode i všechno ostatní.

Máme hotovo a teď už jsme zase plní chuti do nových projektů! Chcete si přijít naše studio omrknout? Cinkněte nebo napište, rádi vás uvidíme.

Vyhovuje vám spíše dlouhodobá a pravidelná spolupráce nebo bychom vám mohli pomoci na jednotlivém projektu?