Vyzkoušejte spolupráci

Vyzkoušejte spolupráci

Zpět na přehled novinek

Chcete natočit skvělé firemní video? Konečně spustit nový web? Pořídit produktové nebo business fotografie? Oslovit více zákazníků? Na své marketingové aktivity nyní můžete získat příspěvek 75 % nákladů díky Kreativnímu voucheru od Jihomoravského inovačního centra.

Malé a střední podniky z celého Jihomoravského kraje se mohou registrovat v projektu, který slouží k rozvoji spolupráce mezi firmami a kreativními lidmi. Na projekt jsou vyčleněny 4,5 miliónu korun, jedna firma dostane až 100 000 Kč. Za čtvrtinu peněz tak může získat dostatek kvalitního komunikačního materiálu k dlouhodobému využití.

Jak to funguje?

  1. Zaregistrujete svou firmu online na webu JIC. Váš podnik by měl patřit nebo dodávat své výrobky do jedné z podporovaných oblastí – strojírenství, přesné přístroje, IT, zdravotnictví nebo letecký průmysl. Registrace je jednoduchá a je hotová za chvilku.
  2. V kreativní galerii si vyberete někoho, s kým chcete na svém komunikačním projektu pracovat. Pro video, audio, fotky nebo vychytané weby jsme skvělou volbou my. Umíme toho ovšem víc, na naši práci se mrkněte sem.
  3. V JICu koncem února absolvujete seminář, který je sice povinný, ale rozhodně vám bude k užitku. Dozvíte se na něm, jak zadávat kreativní práci, co máte od dodavatele chtít a co očekávat, jak spolupráci co nejvíce využít pro svou firmu.
  4. Pak už následuje práce. Vy nám ji zadáte, my navrhneme co nejlepší řešení. Společně se pak dobereme ideálního výsledku a projekt odešleme k posouzení JIC.
  5. JIC v dubnu vylosuje firmy, mezi něž rozdělí příspěvky. Od května do září pak budeme mít čas všechny naplánované aktivity dotáhnout do konce.

Zkusíte to s námi?

Napište nám na e-mail info@hd-production.cz, využijte náš formulář nebo zavolejte na +420 606 333 990. Něco hezkého spolu vymyslíme.

 

Vyhovuje vám spíše dlouhodobá a pravidelná spolupráce nebo bychom vám mohli pomoci na jednotlivém projektu?