Každý příběh stojí za vyprávění

Audio, video, foto, hudba, web, grafika

Co umíme?

V první řadě práci v nejvyšší kvalitě. Umožňují nám to naše zkušenosti a profesionalita, špičková technika a mimořádná pozornost, kterou věnujeme potřebám klientů. Všechny naše projekty mají společné pečlivé plánování všech dílčích kroků, dodržování dohodnutých termínů i rozpočtu. Pracujeme efektivně, kreativně, s moderními technologiemi, legálně pořízeným softwarem a nadšením.

Video & audio produkce

Kvalitní video, podcasty nebo rozhlasová reklama jsou ideální nástroje pro budování značky navenek i uvnitř firmy. Atraktivně a pohodlně pro uživatele vám pomůžeme sdělit vše, co potřebujete říci svým zákazníkům nebo zaměstnancům.

Zobrazit více

Fotografie

Profesionálně pro vás nafotíme fotografie všech žánrů. Od velkoplošného tisku, přes katalogy a letáky, webové prezentace až po sociální sítě, produktové fotografie nebo dokumentace pracovních postupů. Fotíme v ateliéru, exteriéru, ve vaší provozovně nebo kanceláři.

Zobrazit více

Tvorba www stránek

Bez přehledného a fungujícícho webu se neobejde žádná firma. Stránky musejí na první pohled zaujmout, ale zároveň být uživatelsky přívětivé a funkční, zákazník musí najít potřebné informace rychle a jednoduše. Web by měl vyjadřovat vaše firemní hodnoty a být v souladu s vaším stylem.

Zobrazit více

Grafika & animace

Nejlepší vizitkou podnikání je kvalitní vizuální styl. Společně vytvoříme pro vás ten nejvhodnější, navrhneme logo i jednoduchý grafický manuál a vše rozpracujeme pro praktické využití. Obohatíme vaši komunikaci o 2D nebo 3D animace či vizualizace.

Zobrazit více

BUDOVÁNÍ ZNAČKY
& STRATEGIE

Společně si položíme všechny potřebné otázky a pokusíme se na ně odpovědět. Důkladně se podíváme nejen na vaši konkurenci, ale i na vás, vaše produkty, možnosti, příležitosti i slabá místa. Výsledkem bude životaschopná marketingová strategie

Zobrazit více

MARKETING & KOMUNIKACE

Důkladně se podíváme nejen na vaši konkurenci, ale i na vás, vaše produkty, možnosti, příležitosti i slabá místa. Výsledkem bude podrobná analýza, kterou použijeme k vytvoření konkrétních fungujících kampaní.

Zobrazit více

Klienti jsou pro nás partneři, kterým rozumíme a s nimiž spolupracujeme

Zobrazit všechna doporučení

Je nám ctí pracovat pro:

S klienty spolupracujeme nejraději dlouhodobě, ale rozsah spolupráce záleží na konkrétních potřebách a přáních.